Blachodachówka Retto Grafit 350/35

Cena od:

34,99 zł/arkpoliester mat

Podane kwoty są cenami brutto.


O produkcie

Nowa forma klasyki! Dopracowana w każdym calu. Zachwycająca swoją formą. Nowoczesna blachodachówka Retto, wyglądem imituje tradycyjne dachówki ceramiczne. To propozycja dla wielbicieli klasyki, ale w zupełnie nowym, blaszanym wydaniu. Blachodachówka modułowa Retto, to innowacyjne rozwiązanie dla klienta ceniącego sobie wygodę i solidność. Stosujemy do produkcji tego modelu najlepszych powłok z gwarancją sięgającą nawet 30 lat. Taki model dachówki blaszanej świetnie sprawdza się zarówno na prostych dachach dwuspadowych, jak też na zaawansowanych dachach kopertowych. Oferowany model blachodachówki modułowej doskonale pasuje do nowoczesnych stylizacji architektonicznych i zapewnia doskonały wygląd dachu na długie lata.

KolorystykaPoliester mat:

7024PM
9005PM
8017PM
7016PM

Specyfikacja

 
Wysokość tłoczenia: 35 mm
Szerokość użytkowa: 1100 mm
Szerokość całkowita: 1180 mm
Długość arkusza: 720 mm
Długość modułu: 350 mm
Grubość: 0,50 mm
Powłoka: Połysk, Mat, Hard
Zastosowanie: dachy
Akcesoria: wkręty / uszczelki / obróbki / orynnowanie

Blachodachówka modułowa

Postaw na nowoczesne pokrycie dachowe, które zachwyca estetyką wykonania oraz niezwykłą oryginalnością. Wykorzystaj trwałość blachodachówki modułowej oraz jej niepowtarzalny kształt. Zainwestuj w efektowny wygląd pokrycia dachowego w budynku mieszkalnym, obiekcie sakralnym lub w nieruchomościach użyteczności publicznej. Poznaj nasze propozycje stylowych pokryć dachowych!

Czym jest profesjonalna blachodachówka modułowa?

Blachodachówka modułowa to pokrycie dachowe, które zachwyca praktycznym kształtem i niezwykłą trwałością. Dzięki specjalnej budowie wszystkie mocowania są zupełnie niewidoczne, co zwiększa estetykę dachu. Ponadto swoim wyglądem do złudzenia przypomina jedyną w swoim rodzaju dachówkę ceramiczną. Idealne łączenia poszczególnych modułów tworzą jednolitą połać dachową, która zachwyca niecodziennym wybarwieniem i ciekawym wyglądem. Jeśli chodzi o parametry techniczne, to blachodachówki modułowe dostępne w naszej ofercie są wykonane z wysokiej jakości ocynkowanych blach stalowych. Ich grubość najczęściej mieści się w przedziale od 0,4 do 1,25 mm. Warto wiedzieć, że są one powlekane specjalnymi powłokami ochronnymi, do których zalicza się między innymi pural, poliester, plastizol, PVDF, TC 50. Czy wiesz, że jeden metr kwadratowy blachodachówki waży tylko około 5 kg?

Zalety blachodachówki modułowej

Blacha modułowa to produkt, który można stosować na budynkach zarówno z dachem wielospadowym, jak i tych dwuspadowych prostych. Do jej zalet z pewnością trzeba zaliczyć:
  • dużą dostępność towaru bez czasu oczekiwania;
  • możliwość zamówienia blachodachówki modułowej z opcją wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej;
  • produkcję w modułach o stałym wymiarze, umożliwia to zmniejszenie odpadu i przekłada się bezpośrednio na koszt realizacji inwestycji;
  • powłokę hard, czyli pewność, że blachodachówka modułowa jest odporna na uszkodzenia podczas montażu;
  • niską wagę produktu, która ułatwia montaż oraz nie wymaga zastosowania specjalnych rozwiązań w postaci wzmocnień więźby dachowej jeszcze na etapie projektowania budynku.

Dlaczego warto wybrać blachodachówkę modułową podczas realizacji inwestycji budowlanej?

Blachodachówka modułowa dostępna w naszej stałej ofercie to pewność, że realizowana inwestycja będzie zachwycała jakością wykonania oraz efektem wizualnym. Idealnie dopasowane do siebie moduły oraz niewidoczny system montażowy z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających inwestorów. Zdecyduj się na blachodachówkę modułową, jeśli chcesz wymienić pokrycie dachowe lub szukasz rozwiązania do budynku nowo powstałego, które przez wiele lat będzie zachwycało wyraźną kolorystyką oraz unikalnym kształtem. Z pewnością docenisz ją za szybki i prosty montaż, niską wagę oraz bardzo przystępny koszt. Skorzystaj z gotowych rozwiązań od sprawdzonych producentów, które są dostępne w naszej stałej ofercie. Poznaj nasze usługi i zamów blachodachówkę modułową z naszej oferty Wykorzystaj potencjał firmy z ogromnym doświadczeniem. Postaw na najwyższą jakość materiałów, które pochodzą od pewnych i znanych producentów. Współpracujemy tylko i wyłącznie z partnerami godnymi zaufania i oferujemy sprzedaż produktów pełnowartościowych. Ponadto świadczymy usługi profilowania blach oraz cięcia i gięcia. W naszej ofercie znajdziesz pełnowartościowe materiały budowlane od popularnych producentów. Z łatwością możesz złożyć zamówienie przez kontakt telefoniczny z naszymi przedstawicielami. Zrealizujemy Twoje zamówienie zgodnie z ustaleniami i wyślemy za pośrednictwem firmy kurierskiej pod wskazany przez Ciebie adres. W naszej ofercie znajdziesz również profile konstrukcyjne, dachówkę betonową, dachówkę ceramiczną oraz różne rodzaje płyt falistych. Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz wysokiej jakości pokryć dachowych w postaci blachodachówki modułowej, klasycznej dachówki lub blachy trapezowej.

Hanbud_logo z tłem MALE
budmat-logo MALE