Płyta chłodnicza CH

Cena:

cena płyty warstwowej ustalana indywidualnie
Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem

 


Asortyment oferowanych przez nas płyt warstwowych obejmuje płyty warstwowe ścienne i dachowe dla zastosowań lekkiej obudowy hal przemysłowych, magazynowych, logistycznych, obiektów handlowych, biurowych, sportowych, użyteczności publicznej oraz rolniczych. Specjalne profilowania okładzin zapewniają elegancki wygląd i pozwalają na indywidualne rozwiązania architektoniczne, zachowując przy tym znakomite właściwości izolacyjne, termiczne i akustyczne.
1. Profilowane okładziny stalowe
2. Masa uszczelniająca aplikowana pomiędzy płyty warstwowe na placu budowy
3. Duży promień profilowania zamka zapewniający nienaruszalność powłok ochronnych blachy
4. Wyprofilowane krawędzie ułatwiające montaż oraz zwiększające izolacyjność cieplną
5. Podwójny zamek łączący płyty warstwowe chłodnicze gwarantujący wysokie właściwości szczelności ogniowej
6. Labiryntowy styk rdzenia likwidujący mostek termiczny
7. Rdzeń płyty warstwowej chłodniczej ze sztywnej pianki poliuretanowej o bardzo dobrych właściwościach termoizolacyjnych

Kolorystyka

RAL 1015
RAL 3000
RAL 3009
RAL 5010
RAL 5015

RAL 6005
RAL 6011
RAL 7016
RAL 7022
RAL 7035

RAL 8017
RAL 9002
RAL 9006
RAL9010

Dane techniczne

RODZAJ RDZENIA
PUR lub PIR
Gęstość rdzenia [kg/m3]
40 kg/m3
Grubość rdzenia [mm]
120
160
200
Masa [kg]
13,3
14,9
16,5
Współczynnik U [ W/m2K ]
0,18
0,14
0,12
Stopień rozprzestrzeniania ognia
NRO
Reakcja na ogień
B-s3, d0 EI 50, E 60 - dla ścian zewnętrznych EI 20, E 60 - dla ścian działowych
Okładzina
blacha stalowa
Grubość okładziny zewnętrznej [mm]
0,5
Grubość okładziny wewnętrznej [mm]
0,5
Rodzaj powłoki na okładzinie zew. i wew.
PE
Izolacyjność akustyczna właściwa [dB]
26
Szerokość modularna [mm]
1000

Płyta warstwowa

Szukasz materiału budowlanego, który łączy w sobie właściwości pokrycia dachowego oraz docieplenia? Wybierz płytę warstwową! Doceń ją za wyjątkowe właściwości, prosty montaż i kilka ważnych funkcji. Poznaj naszą ofertę na płytę warstwową dachową, płytę warstwową ścienną oraz płyty chłodnicze.

Płyta warstwowa — cechy charakterystyczne

Z pewnością wyliczając cechy charakterystyczne płyty warstwowej dachowej, warto uwzględnić jej unikalną budowę. Płyta warstwowa to połączenie okładziny wykonanej z wysokiej jakości blachy pokrytej specjalną powłoką oraz termoizolacji zrobionej z wysokiej jakości pianki, która sprawia, że konstrukcja staje się szczelna i wykazuje niewielką stratę ciepła. Ostateczny wynik współczynnika cieplnego jest zależny od właściwości rdzenia z termoizolacją. Płyta warstwowa na dach domu oraz płyta warstwowa na garaż są często wytwarzane na indywidualne zamówienie inwestora. Można wybrać dogodną kolorystykę, która jest dostępna w stałej ofercie producentów. Warto pamiętać, że płyty warstwowe dachowe oraz ścienne zaliczane są do materiałów osłonowych. Nie stanowią one same w sobie materiału konstrukcyjnego. Montuje się je do szkieletu stalowego, który zapewnia bezpieczne użytkowanie obiektu.

Rodzaje płyty warstwowej

Do najbardziej popularnych rodzajów płyty warstwowej zalicza się obecnie:
  • Płyta warstwowa dachowa — okładzina, która łączy w sobie funkcje pokrycia dachowego oraz izolacji cieplnej. Charakteryzuje się dobrymi parametrami i wykazuje niewielką stratę cieplną. Zapewnia estetyczny wygląd, jest trwała i po prawidłowym przeprowadzeniu montażu także — szczelna. Montuje się ją najczęściej w wielkopowierzchniowych magazynach, w warsztatach samochodowych, a także w budynkach przeznaczonych do składowania płodów rolnych.
  • Płyta warstwowa ścienna — okładzina z rdzeniem termoizolującym, którą montuje się na ścianach budynków wielkopowierzchniowych, obiektów inwentarskich, hal produkcyjnych oraz innych budynków o dość zróżnicowanych funkcjach. Gwarantuje ona dobre właściwości cieplne i estetyczny efekt wizualny budynku zarówno z zewnątrz, jak i w jego wnętrzu.

Dlaczego warto zainwestować w płytę warstwową ścienną lub dachową z naszej oferty?

Płyta warstwowa to popularny materiał budowlany wykorzystywany do budowy obiektów o różnej powierzchni i zróżnicowanych funkcjach. Dzięki świetnym parametrom w ostatnim czasie zauważa się wzrost zainteresowania tym rodzajem materiałów budowlanych w realizacji inwestycji mieszkaniowych. Inwestorzy docenili płytę warstwową dachową oraz płytę warstwową ścienną za możliwość osiągnięcia parametrów, które czynią budynek pasywnym, są szybkie i proste w montażu, co pozwala zaoszczędzić cenny obecnie czas. Względy estetyczne budynków wykonanych z płyty warstwowej to również aspekt, który podlega indywidualnej ocenie. Nowoczesne budownictwo to pewność, że budynek nie będzie wymagał dużych nakładów finansowych na wykończenie oraz ogrzanie.

Sprawdź, jak zamówić płytę warstwową dostępną w naszej ofercie

Wykorzystaj bardzo dobrze zaopatrzoną hurtownię materiałów budowlanych, która realizuje szybko i sprawnie kolejne zamówienia składane za pośrednictwem internetu oraz naszych doradców. Wybierz markę, która od lat z powodzeniem realizuje swoje cele i wciąż podnosi jakość świadczonych usług. Pamiętaj, że w naszej ofercie oprócz zakupu materiałów budowlanych od sprawdzonych producentów możesz również zdecydować się na ich montaż. Zdecyduj się na współpracę opartą o przejrzyste warunki i korzystaj z konkurencyjnych cen podczas realizacji swoich marzeń! W naszej ofercie znajdziesz również jakościową styropapę oraz wełnę do termoizolacji dachu, profile konstrukcyjne, ogrodzenia oraz więźbę dachową.