Płytki dachowe - struktonit

GRAFIT STUKTURA BEZOTWORÓW
CZARNY LEWY

O produkcie

Włókno-cementowe płytki struktonitu firmy Cembrit inspirują architektów do tworzenia nowych, niebanalnych projektów. Elegancka, gładka bądź strukturalna powierzchnia i dostępna paleta barw oraz możliwość różnych opcji montażu i dopasowania do specyfiki obiektu oznaczają brak ograniczeń w procesie projektowania. Nie ma znaczenia. czy obiekt jest zabytkiem o tradycyjnej architekturze czy zdecydowaną formą współczesnej architektury. Subtelna naturalność płytek wydatnie podniesie atrakcyjność całego obiektu.

Quadra 20x20 i 30x30 Struktura lewe/prawe


Płytki płaskie Quadra 20x20 i 30x30 służą do wykończenia połaci dachowej takich jak lukarny, obicia kominów, deski szczytowe i okapowe. Płytki zabezpieczają te elementy dachu przed silnymi porywami wiatru, wnikaniem opadów atmosferycznych oraz przypadkowym zaprószeniem ognia pod połacią. Jednocześnie zachowują wysoki standard estetyczny, trudny do osiągnięcia przez inne materiały. Dużą zaletą płytek jest możliwość ich stosowania z innymi pokryciami dachowymi takimi jak dachówki.

KOLORYSTYKA

Czarny
Grafitowy
Czerwony
Brązowy

SPECYFIKACJA

Wymiary: 4x200x200 mm 4x300x300 mm
Waga (kg): 0,32 - 0,71

Płyty włókno cementowe

Szukasz trwałego materiału, który charakteryzuje się świetnymi parametrami oraz gwarantuje estetyczny efekt wizualny? Wybierz płyty włókno cementowe, które są dostępne w naszej ofercie w dwóch odsłonach. Doceń je za trwałość oraz świetne parametry techniczne. Wykorzystaj ten materiał do wykończenia budynków jednorodzinnych lub obiektów handlowych, a także do budowy obiektów inwentarskich. Sprawdź możliwości płyt cementowo włóknowych.

Czym są płyty włókno cementowe?

Płyty włókno cementowe to produkty przeznaczone do realizacji inwestycji budowlanych. Najczęściej wykorzystuje się je w budownictwie nowoczesnym, które ma prostą bryłę, a często również płaski dach. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się materiał, który łączy w sobie beton o lekkiej strukturze oraz cement. Dzięki nowoczesnym sposobom produkcji mogą one przybierać różne formy oraz pełnić zróżnicowane funkcje. W naszej ofercie znajdziesz płyty włókno cementowe na dach oraz płyty włókno cementowe na elewację.

Rodzaje płyt włókno cementowych

Płyty włókno cementowe dostępne w naszej ofercie możesz zamówić w jednej z dwóch opcji:
  • Płytki dachowe — produkt wykorzystywany podczas realizacji nowoczesnych projektów, które zachwycają niepowtarzalnością. Można nimi wykańczać kominy, okapy, deski szczytowe, a także lukarny. Oprócz funkcji dekoracyjnej o wysokim poziomie estetyki chronią również konstrukcję dachową przed przypadkowym zaprószeniem ognia, silnymi podmuchami wiatru oraz opadami atmosferycznymi. Ich kolor oraz sposób montażu z łatwością można dopasować do pozostałych elementów pokrycia dachowego. Płytki dachowe płaskie są dostępne w dwóch rozmiarach 20 × 20 oraz 30 × 30.
  • Płyty faliste — to odporne na warunki atmosferyczne elementy, charakteryzują się wysokim poziomem odporności na związki chemiczne, które powstają w czasie chowu zwierząt hodowlanych. Ponadto dzięki specjalnej budowie nie nagrzewają się podczas upalnych dni, a także niwelują problem skraplającej się wody. Wykazują również właściwości, które zmniejszają natężenie hałasu powstającego np. w czasie deszczu. Płyty faliste wykorzystuje się najczęściej podczas budowy obiektów inwentarskich oraz gospodarczych, np. kurników, stajni, magazynów zboża oraz wiat.

Dlaczego warto zamówić płyty włókno cementowe od sprawdzonego dostawcy? Poznaj nasze zalety!

Marka Euro-Profil powstała z myślą o klientach, którzy cenią kompleksowe usługi. Dysponujemy całą gamą materiałów budowlanych, które są wykorzystywane zarówno podczas realizacji inwestycji wielkopowierzchniowych, jak i w budowie domów jednorodzinnych i obiektach inwentarskich. Realizujemy także zamówienia na kompleksową wymianę pokrycia dachowego. Na swoim koncie mamy nawet współpracę zarządcami obiektów sakralnych w zakresie wymiany pokrycia dachu. Skontaktuj się z nami i powiedz nam o swoich planach, a my pomożemy Ci je zrealizować. Do naszych mocnych stron z pewnością można zaliczyć:
  • konkurencyjne ceny,
  • krótki czas realizacji zamówień,
  • wysoką jakość świadczonych usług,
  • duże doświadczenie,
  • ogromną dostępność materiałów od ręki.

Sprawdź, jak szybko złożyć zamówienie na płyty włókno cementowe

Wykorzystaj nasz potencjał oraz doświadczenie. Zainwestuj w materiały budowlane o świetnej jakości wykonania oraz bardzo dobrych parametrach technicznych. Zrealizuj swoje plany, stawiając na współpracę z zaufanym dostawcą, który terminowo realizuje wszystkie zamówienia. Większość materiałów, które proponujemy naszych klientom, mamy dostępne na stanie magazynowym przez cały czas. Jeśli zależy Ci na sprawnej realizacji i szybkiej dostawie, to zdecyduj się na Euro-Profil. Oprócz płyt włókno cementowych w naszej ofercie znajduje się również wełna do termoizolacji dachu, ogrodzenia oraz inne niezbędne akcesoria do dachów. Wybierz krótki czas realizacji zamówień i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!