Blachodachówka Claro 350/25

Cena od:

29,42 zł/m2poliester połysk

Podane kwoty są cenami netto, dotyczą zakupu w powłoce poliester połysk w ilości powyżej 150m2. Ceny na pozostałe powłoki oraz na zakup w ilości poniżej 150m2 do ustalenia z naszym konsultantem. W ofercie posiadamy również blachy II gatunku w atrakcyjnych cenach. Szczegóły do ustalenia z naszym konsultantem.


O produkcie

Blachodachówka to najczęściej stosowane pokrycie dachowe w budynkach mieszkalnych, sakralnych oraz użyteczności publicznej. Produkt charakteryzuje się niezwykłą uniwersalnością. Może być stosowany na każdy rodzaj stromej konstrukcji dachu. Blachodachówki są wykonane z blachy ocynkowanej, powlekanej kilkoma warstwami lakieru i farby ochronnej. Przewaga dachówki blaszanej nad tradycyjną to przede wszystkim mały ciężar, łatwy montaż, bogata kolorystyka i przystępna cena.

Kolorystyka

Kolorystyka

Specyfikacja

 
Wysokość tłoczenia: 25 mm
Szerokość użytkowa: 1172 mm
Szerokość całkowita: 1205 mm
Max zalecana dł. arkusza: 5000 mm
Minimalna długość arkusza: 400 mm
Długość modułu: 350 mm
Grubość: 0,50 mm
Powłoka: Połysk, Mat, PolarMat, GreenCoat Crown BT
Zastosowanie: dachy
Akcesoria: wkręty / uszczelki / obróbki / orynnowanie

Blachodachówka

Poznaj wysokiej jakości blachodachówkę, która zachwyca estetyką wykonania oraz trwałością kolorów i jest dostępna w wielu popularnych odcieniach. Sprawdź, gdzie warto ją zastosować i poznaj jej zalety. Bez wątpienia jest to jedno z najczęściej wybieranych pokryć dachowych.

Po czym poznać solidną blachodachówkę?

Blachodachówki to pokrycia dachowe, które najczęściej są wykorzystywane na budynkach indywidualnych, użytkowych oraz prywatnych. Ten rodzaj pokryć zalicza się do stosunkowo lekkich i można je montować bez względu na rodzaj więźby dachowej. Wysokiej klasy produkty charakteryzują się grubością blachy ocynkowanej stalowej na poziomie co najmniej 0,5 mm. Często są one powlekane organicznymi osłonami, które najczęściej charakteryzują się grubością na poziomie 30 μm. Określa się je mianem powłok poliestrowych. Jeśli powłoki mają grubość na poziomie 200 μm, oznacza to, że są powleczone plastizolem. Solidna blachodachówka to również ciekawy efekt wizualny, który z pewnością ozdobi każdy budynek bez względu na wielkość i kubaturę dachu. Blachodachówki mogą być wykorzystywane bez względu na kąt nachylenia pokrycia dachowego oraz liczbę załamań na płaszczyznach.

Wykorzystaj blachodachówkę do realizacji swojej inwestycji

Blachodachówka to pokrycie dachowe, które jest dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Producenci zwracają uwagę na obowiązujące trendy w aranżacjach budynków i to właśnie do nich dopasowują swoją ofertę. Z łatwością znajdziesz ten produkt dostępny w kolorze czarnych, ceglanym lub grafitowym, byś mógł dopasować do niego kolor stolarki okiennej i drzwiowej, a także dekory w samej elewacji budynku. Do niewątpliwych zalet blachodachówki zalicza się między innymi jej niską wagę oraz poręczne formatki, które najczęściej mają powierzchnię około 6 mkw. Ponadto sam montaż nie jest wcale skomplikowany. Blachodachówkę umieszcza się na drewnianych łatach o rozstawie ok. 35 cm. Natomiast minimalny kąt nachylenia dachu, w którym zaleca się wykorzystanie blachodachówki, nie powinien być mniejszy niż 9 stopni.

Sprawdź, czym wyróżnia się nasza oferta na blachodachówkę w porównaniu do innych materiałów

Blachodachówka dostępna w naszej ofercie to produkt wykonany przez doświadczone marki, które od wielu lat regularnie podnoszą standardy, by móc zadowolić coraz większe grono klientów. Dbamy o to, by blachodachówka była dostępna w dogodnych formatkach oraz w pełnej gamie kolorystycznej. Ponadto nasi partnerzy zwracają uwagę na bezpieczeństwo produktów w czasie transportu. Dzięki przyjętym procedurom jesteśmy w stanie podnosić standardy naszych usług, świadczymy profesjonalne doradztwo oraz zawsze dbamy o stuprocentową satysfakcję naszych klientów. Pamiętaj, że w naszej ofercie oprócz wysokiej jakości materiałów znajdziesz również usługę montażu pokryć dachowych. Nasza kadra specjalizuje się w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym, ale także w budynkach użyteczności publicznej oraz obiektach sakralnych.

W jaki sposób możesz zamówić dachówkę z naszej oferty?

Decydując się na współpracę z naszą firmą, skontaktuj się z nami, a my chętnie zrealizujemy Twoje zlecenie. Czas wykonania zamówień jest ustalany indywidualnie, ale pamiętaj, że zawsze dokładamy wszelkich starań, by stanąć na wysokości zadania i dotrzymać deklarowanych terminów realizacji zamówień oraz usług. Oprócz sprzedaży wysyłkowej realizujemy zamówienia z odbiorem własnym w siedzibie naszej firmy. Poznaj nasze propozycje wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykorzystaj konkurencyjne ceny oraz krótki czas wykonania zamówień. Euro-Profil to marka, której można zaufać, a potwierdzają to opinie naszych klientów. Oprócz dachówki w naszej ofercie znajdziesz również ogrodzenia, akcesoria do dachów oraz więźbę dachową. Nie zwlekaj dłużej! Postaw na współpracę z Euro-Profilem i buduj z profesjonalną firmą!

Hanbud_logo z tłem MALE
budmat-logo MALE
Avaline_Logo_Przezroczystość