STREFA WYKONAWCY

Jeżeli posiadasz firmę wykonawczą lub zajmujesz się montażem pokryć dachowych i chciałbyś podjąć współpracę z solidną firmą budowlaną to dobrze trafiłeś. Oferujemy szeroki asortyment materiałów budowlanych, głównie pokryć dachowych. Atrakcyjne ceny, fachowe doradztwo i wsparcie marketingowe czekają na Ciebie w naszej firmie.

Dla współpracujących z nami wykonawców przygotowaliśmy:

Wiedząc jak ważne są dobre relacje z wykonawcami organizujemy także pikniki dekarskie, które przy suto zastawionych stołach są idealną okazją do spotkań, a przede wszystkim stanowią świetną formę zabawy i rozrywki.

Oprócz działań marketingowych organizujemy bezpłatne szkolenia renomowanych producentów materiałów dachowych, umożliwiające zdobycie wiedzy i kompetencji oraz wymianę doświadczeń. Jest to ukłon w stronę tych wykonawców, którzy pragną poszerzyć swoje kwalifikacje i są otwarci na nowości pojawiające się na rynku budowlanym.

Nie zwlekaj – dołącz do nas już dziś. Przygotujemy dla Ciebie kompleksową ofertę i specjalne rabaty. Zadbamy o transport i szybki termin realizacji zamówień, a także użyczymy nieodpłatnie naszej zaginarki.