Powłoka antykondensacyjna

Cena od:

13,50 zł/m2Już przy zakupie 1m2
allegro-e4f5c821

W swojej ofercie posiadamy powłokę antykondensacyjną DR!PSTOP firmy Filc. Powłoka antykondensacyjna to nowoczesna, prosta i oszczędna metoda zapobiegania nadmiernej kondensacji wilgoci na sufitach pod nieizolowanymi blaszanymi pokryciami dachowymi. Powłoka antykondensacyjna może zostać naklejona na wszystkie blachy trapezowe. Poniżej znajdą Państwo link do strony producenta ze szczegółowym opisem i sposobem działania powłoki DR!PSTOP http://dripstop.net/pl/

Dr!pstop Zastosowanie Zastosowanie:
- Budynki inwentarskie
- Budynki mieszkalne
- Magazyny zbożowe
- Hale przemysłowe i sportowe
- Garaże i wiaty

Tanie rozwiązanie na skraplanie - filc samoprzylepny

Zastosowanie filcu pod blachę jest ekonomicznym rozwiązaniem problemów kondensacji pary wewnątrz budynków z nieizolowanym dachem. Jest to samoprzylepna membrana przyklejona do spodniej strony blachy. Filc może być stosowany w każdym środowisku, w którym występuje problem skraplania. W przypadku obfitego skraplania powstają krople wody, które spadając uszkadzają materiały znajdujące się poniżej. Tradycyjna metoda uporania się ze skraplaniem polega na próbie izolacji dachu w taki sposób, aby temperatura panelu nie dochodziła do punktu rosy. Użycie filcu jest sposobem na zatrzymaniu wilgoci w strukturze membrany. Filc utrzymuje wilgoć do czasu, gdy wilgotność będzie ponownie pod punktem rosy i uwalnia wilgoć do powietrza w postaci normalnej pary wodnej.

W jaki sposób możesz zamówić dachówkę z naszej oferty?

Decydując się na współpracę z naszą firmą, skontaktuj się z nami, a my chętnie zrealizujemy Twoje zlecenie. Dostosujemy się do Twoich potrzeb. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by stanąć na wysokości zadania i dotrzymać deklarowanych terminów realizacji zamówień oraz usług. Oprócz sprzedaży wysyłkowej realizujemy zamówienia z odbiorem własnym w siedzibie naszej firmy. Poznaj nasze propozycje wysokiej jakości pokryć dachowych i wykorzystaj konkurencyjne ceny oraz krótki czas wykonania zamówień. Euro-Profil to marka, której można zaufać, a potwierdzają to opinie naszych klientów.

Hanbud_logo z tłem MALE