Blacha trapezowa T-14

Blachy trapezowa T-14. Opatentowane przetłoczenia dają maksymalną sztywność blachy. Nowoczesny wzór oraz nietuzinkowy wygląd sprawia, iż blacha trapezowa T-14 jest doskonałym i bardzo funkcjonalnym pokryciem dachowym. Dostępny w wielu powłokach i kolorach spełni nawet najbardziej różnorodne oczekiwania.

Prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru.


Blacha trapezowa

Doceń klasyczne rozwiązania w postaci wysokiej jakości blachy trapezowej, którą z łatwością można zamontować na budynkach o różnej funkcji oraz o różnym kącie nachylenia połaci dachowych. Wybierz kolor, który idealnie wpasuje się w pozostałą architekturę na działce, i doceń trwałość oraz możliwość zamówienia formatek w określonym wymiarze. Poznaj wszystkie zalety blachy trapezowej dostępnej w naszej ofercie.

Po czym można poznać wysokiej jakości blachę trapezową?

Wysokiej jakości blachę trapezową poznasz po grubości oraz nieskazitelnym wykonaniu. Ten popularny materiał budowlany idealnie się wpisuje w aktualne trendy nowoczesnego budownictwa. Blacha trapezowa na dach charakteryzuje się różną wysokością profili. Najczęściej o wyborze produktu decydują upodobania wizualne. Jednak warto pamiętać, że równie ważne są parametry techniczne wybranego pokrycia dachowego. Nazwa tego popularnego pokrycia dachowego pochodzi od symetrycznych tłoczeń, które są widoczne na jej powierzchni. Ich przekrój przypomina kształt figury geometrycznej — trapez. W ofercie popularnych producentów można znaleźć blachę, w której rdzeń powstał z aluminium lub ze stali.

Zalety wykorzystywania blach trapezowych do wykonania pokrycia dachowego

Blacha trapezowa parametrami nie różni się od blachodachówek. Jest szczelna i wykazuje takie same właściwości, co inne popularne pokrycia dachowe. Ze względu na aktualne trendy najczęściej jest ona wybierana na budynki inwentarskie, wielkopowierzchniowe magazyny oraz budynki gospodarcze. Ponadto do największych zalet blach trapezowych zalicza się to, że są one dostępne w bogatej kolorystyce i zawsze można zamówić je na określony wymiar, dzięki czemu ich montaż jest prosty i trwa krótko. Blacha trapezowa to produkt, który z powodzeniem można wykorzystywać do pokrycia najbardziej fantazyjnych inwestycji o różnym nachyleniu dachów dwuspadowych i wielospadowych.

Sprawdź, dlaczego warto zamówić u nas pokrycie dachowe w postaci blachy trapezowej

W naszej ofercie znajdziesz blachę trapezową o zróżnicowanej grubości, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją do powierzchni dachu oraz funkcji realizowanej inwestycji. Blacha trapezowa T-3 to produkt, który sprawdzi się między innymi jako pokrycie garażu, wiaty lub budynku gospodarczego. Natomiast blacha trapezowa T-8 to idealny sposób na trwałe pokrycie obiektów handlowych, wielkopowierzchniowych magazynów oraz obszernych budynków inwentarskich. W przypadku blach trapezowych T-55 można je z powodzeniem montować nawet na budynkach jednorodzinnych, w których zostały wykorzystane najnowsze rozwiązania technologiczne. W przypadku blach trapezowych ich sztywność, a także trwałość są uzależnione od wysokości profilu.

Naucz się robić szybkie zamówienia. Wybierz blachę trapezową i zamów ją razem z montażem.

Firma Euro-Profil to sprawdzony dostawca materiałów budowlanych, który realizuje zamówienia składane za pośrednictwem internetu oraz bezpośrednio u naszych doradców. To inwestor decyduje, czy chce wykonać montaż pokrycia dachowego metodą gospodarczą, czy woli skorzystać z usług naszych monterów. Na swoim koncie mamy już setki realizacji w postaci montażu pokrycia dachowego na budynkach użyteczności publicznej, domach jednorodzinnych oraz obiektach sakralnych. Wykorzystaj zasoby naszej hurtowni, zamów wełnę do termoizolacji dachu, ogrodzenia, akcesoria do dachów lub dachówkę ceramiczną, i spełniaj swoje marzenia! Doceń nas za dużą dostępność materiałów budowlanych, krótki czas realizacji zamówień oraz konkurencyjne ceny. Wybierz Euro-Profil i powiększ grono naszych zadowolonych klientów.

Hanbud_logo z tłem MALE
budmat-logo MALE