DACHÓWKI CERAMICZNE:

Dachówki ceramiczne produkowane są z najwyższej jakości surowców w nowoczesnej technologii. Sprawdzone na przestrzeni wieków – dachówki ceramiczne zalicza się do najstarszych pokryć dachowych – po dziś dzień stanowią synonim piękna, naturalności i bezpieczeństwa. Dachówki ceramiczne powstają z gliny, której wysoka jakość porównywalna jest z zaletami glinek leczniczych. Dachówki te dodają dachom klasycznego uroku i ciepła. Zachwycają mnogością barw, dzięki którym mogą Państwo nadać swojemu dachowi indywidualny charakter - zgodnie z własnym smakiem i pomysłem. Proponowane dachówki to również bogactwo kształtów oraz różnorodność w zakresie wykończenia: dachówki naturalne, angoby oraz glazury.

DACHÓWKI BETONOWE:

Dachówki betonowe to szeroka gama produktów umożliwiająca swobodny wybór najlepszego rozwiązania. Dachówki betonowe to wiele kształtów i kolorów, a także różnice wynikające z ich wielkości i sposobu montażu. Niezwykle twarde i trwałe dachówki betonowe zapewniają całkowite bezpieczeństwo nawet podczas długotrwałego działania niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak mróz czy opady. Pewnie spoczywają na dachu, są wyjątkowo odporne na pękanie, a co więcej, z biegiem czasu coraz bardziej się utwardzają. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii dachówki betonowe pozostają czyste przez długi czas i oferują Państwu duże bezpieczeństwo na przyszłość, a przy tym wszystkim charakteryzują się również wyjątkowo dobrym bilansem ekologicznym.

Dachówka

Skorzystaj z najnowszych trendów w budowie domów i zdecyduj się na niezawodne pokrycie dachowe w postaci dachówki. Sprawdź, czym charakteryzują się poszczególne rodzaje dachówek oraz w jakich inwestycjach warto je zastosować. Poznaj materiały budowlane dostępne w naszej ofercie i zdecyduj się na złożenie zamówienia w Euro-Profilu.

Cechy charakterystyczne solidnej dachówki

Dachówka to popularny rodzaj pokrycia dachowego, który z powodzeniem można wykorzystywać do krycia połaci dachowych o zróżnicowanej budowie i różnym kącie nachylenia. Pokrycie szczytów w dachach oraz kalenic jest możliwe dzięki montażowi specjalnych elementów zwanych gąsiorami. Dachówki to małe elementy, które układa się z zakładkami. Jeśli kąt nachylenia dachu mieści się w przedziale 40-60 stopni, to do łat przykręca się tylko dachówki skrajne oraz co trzeci lub co piąty element. Jeśli nachylenie dachu jest większe, na stałe przytwierdza się każdą dachówkę.

Dlaczego warto zainwestować w wysokiej jakości dachówkę na dom, budynek gospodarczy lub budynek firmowy?

Dachówka ceramiczna lub dachówka betonowa to wysokiej jakości pokrycie dachowe, które nie traci swoich właściwości technicznych oraz walorów estetycznych nawet po wielu latach od montażu. Dachówki zalicza się do jednych z najtrwalszych pokryć dachowych, które często charakteryzują się niebywałym połyskiem. Oczywiście w ofercie producentów znajdują się również dachówki matowe. Rodzaj wykończenia to kwestia indywidualna i zależy w dużej mierze od rodzaju realizowanego projektu oraz upodobań inwestora. A zatem, jeśli szukasz trwałego pokrycia dachowego, to poznaj zalety nowoczesnych dachówek ceramicznych, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne i będą przez wiele lat niezawodnie zdobiły Twój dom lub firmę!

Wykorzystaj całą paletę kolorów i wybierz dachówkę, która spełni Twoje wszystkie oczekiwania!

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje dachówek. Do najczęściej wybieranych w ostatnim czasie zaliczamy:
  • Dachówki betonowe — określane są również dachówkami ceramicznymi. Charakteryzują się mniejszą trwałością, ale też znacznie niższą ceną w porównaniu do dachówki ceramicznej. Są one dostępne w wielu kolorach oraz w różnych wzorach. Producenci na ten rodzaj dachówki dają gwarancję najczęściej od 20 do 30 lat.
  • Dachówki ceramiczne — wysokiej jakości pokrycie dachowe, które charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na warunki atmosferyczne. Ten rodzaj pokrycia najczęściej ma 50-letnią gwarancję, ponieważ nie ma sobie równych! Dachówki ceramiczne są dostępne w bogatej kolorystyce oraz w różnym wykończeniu.
Na pytanie, która dachówka jest lepsza, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wybór często jest zależny od indywidualnych oczekiwań inwestora. Dużą zaletą naszego asortymentu jest wysoka dostępność różnych rodzajów dachówek, które znajdują się w naszym magazynie. Dzięki temu większość realizowanych zleceń odbywa się od razu po ich zatwierdzeniu przez klienta.

W jaki sposób złożyć zamówienie na dachówkę? Sprawdź, dlaczego warto współpracować z naszą firmą!

Zdecyduj się na współpracę z profesjonalną hurtownią z materiałami budowlanymi. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem lub skorzystaj z opcji zakupów online. Ogromne stany magazynowe pozwalają nam optymalnie skrócić czas realizacji zamówień, ponieważ nie jest on zależny od terminów dostaw. Każde zamówienie jest starannie pakowane i wysyłane za pośrednictwem profesjonalnej firmy kurierskiej. Z naszej oferty możesz także skorzystać, gdy wybierasz zakupy z montażem pokrycia dachowego. Zapytaj naszego doradcę o szczegóły takich usług i poproś go o wycenę. Na swoim koncie mamy już realizacje takich usług, jak wykonywanie pokryć dachowych na wielkopowierzchniowych budynkach, domach jednorodzinnych, a także na obiektach sakralnych. Czy wiesz, że w naszej hurtowni możesz zamówić również profile konstrukcyjne, ogrodzenia, akcesoria do dachów i więźbę dachową? Podejmij właściwą decyzję — wybierz Euro-Profil!