PROMOCJA BRAAS - JESIENNE DACHOBRANIEO szczegóły promocji zapytaj naszych doradców

 
 
 
DACHÓWKI CERAMICZNE

Dachówki ceramiczne BMI Braas produkowane są z najwyższej jakości surowców w sprawdzonej technologii. Sprawdzone na przestrzeni wieków – po dziś dzień synonim piękna i naturalnego bezpieczeństwa. Dachówki ceramiczne BMI Braas powstają z gliny, której wysoka jakość porównywalna jest z zaletami glinek leczniczych. Dachówki te dodają dachom klasycznego uroku, ciepła i poczucia bezpieczeństwa. Zachwycają mnogością barw i form, dzięki którym mogą Państwo nadać swojemu dachowi indywidualny charakter – zgodnie z własnym smakiem i pomysłem. Dachówki ceramiczne biorące udział w promocji to modele: Rubin 9V, Rubin 13V, Topas 13V.

 DACHÓWKI BETONOWE

Dachówki betonowe BMI Braas to szeroka gama produktów umożliwiająca swobodny wybór najlepszego rozwiązania. Nasze dachówki betonowe to wiele kształtów i kolorów, a także różnice wynikające z ich wielkości i sposobu montażu.


Niezwykle twarde i trwałe dachówki betonowe Braas zapewniają całkowite bezpieczeństwo nawet podczas długotrwałego działania niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak mróz czy opady. Pewnie spoczywają na dachu, są wyjątkowo odporne na pękanie, a co więcej, z biegiem czasu coraz bardziej się utwardzają. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii dachówki betonowe Braas pozostają czyste przez długi czas i oferują Państwu duże bezpieczeństwo na przyszłość, a przy tym wszystkim charakteryzują się również wyjątkowo dobrym bilansem ekologicznym. Dachówki betonowe Braas, które biorą udział w promocji to następujące modele: dachówka Romańska Cisar Aerlox, Romańska Lumino Aerlox, Teviva Cisar.

 
 
 
 

Zainspiruj się!Czas trwania promocji od 1 września 2020 do 31 października 2020