System ogrodzeniowy Valor

System ogrodzeniowy Valor to innowacyjne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie dobry design, bezpieczeństwo i prywatność. Ogrodzenia Valor ® to cztery rodzaje lameli stworzone po to, abyś mógł dobrać idealne ogrodzenie do swojej posesji: palisada prostokąt, żaluzja romb, prostokąt i żaluzja.

Lamele palisadowe Ogrodzenia palisadowe Valor ® odpowiadają na jeden z najpopularniejszych trendów architektonicznych ogrodzeń. Są one zarówno estetyczne, jak i trwałe. Wykonane są z blachy o podwyższonej grubości i wytrzymałości, powleczone odporną powłoką polimerową. W przeciwieństwie do ogrodzeń wykonanych ze stali czarnej, nie wymagają konserwacji i malowania. Dzięki temu Twoje ogrodzenie będzie wyglądało jak nowe przez wiele lat.

Ogrodzenia Valor ® to cztery rodzaje lameli stworzone po to abyś mógł dobrać idealne ogrodzenie do swojej posesji.

Lamele palisadowe

Ogrodzenia palisadowe Valor ® odpowiadają na jeden z najpopularniejszych trendów architektonicznych ogrodzeń. Są one zarówno estetyczne, jak i trwałe. Wykonane są z blachy o podwyż szonej grubości i wytrzymałości, powleczone odporną powłoką polimerową. W przeciwieństwie do ogrodzeń wykonanych ze stali czarnej, nie wymagają konserwacji i malowania. Dzięki temu Twoje ogrodzenie będzie wyglądało jak nowe przez wiele lat.


Lamele typu prostokąt

Ogrodzenia typu prostokąt Valor ® są idealnym połączeniem klasycznej żaluzji i ogrodzenia palisadowego. Minimalistyczny i prosty kształt sprawia, że ogrodzenie wygląda nowocześnie i estetycznie. W odróżnieniu od klasycznych ogrodzeń, doskonale chroni przed kurzem oraz hałasem z ulicy. Dodatkowym atutem jest całkowite zasłonięcie posesji przed spojrzeniami przechodniów i sąsiadów.


Lamele typu romb

Ogrodzenia typu romb Valor ® są odpowiedzią na potrzebę połączenia zalet ogrodzenia żaluzjowego z palisadowymi. Dzięki skośnym lamelom, kurz i brud jest samoczynnie usuwany z ich powierzchni. Co więcej ogrodzenia te doskonale rozpraszają dźwięk, zapewniając wysoką ochronę przed hałasem.


Lamele typu żaluzja

Ogrodzenia typu żaluzja Valor ® powstały w odpowiedzi na maksymalną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Ich skośny kształt doskonale komponuje się ze słupkami metalowymi, murowanymi i gabionami. Żaluzja skośna Valor jest gwarancją doskonałego wyglądu posesji przez wiele lat.


Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej wyceny.

Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę! Nasi specjaliści służą fachowym doradztwem.